WordPress.org Plugin - en to sk translation catalogue (276 entries)

en: Mauritius
sk: Mauricius

en: Puerto Rico
sk: Portoriko

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Luxembourg
sk: Lucemburk

en: Dominica
sk: Dominika

en: Europe
sk: Európa

en: Qatar
sk: Katar

en: Cape Verde
sk: Kapverdy

en: Costa Rica
sk: Kostarika

en: Martinique
sk: Martinik

en: Djibouti
sk: Džíbúti

en: Fiji
sk: Fidži

en: Australia
sk: Austrália

en: Monaco
sk: Monako

en: Reunion
sk: Réunion

en: El Salvador
sk: Salvador

en: Macau
sk: Macao

en: Singapore
sk: Singapur

en: Bahrain
sk: Bahrajn

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Next
sk: Ďalej

en: Today
sk: Dnes

en: Response
sk: Odpovedať

en: Responses
sk: Odpovede

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Ratings
sk: Hodnotenia

en: Votes
sk: Hlasy

en: Learn More
sk: Zistiť viac

en: Error
sk: Chyba

en: Yesterday
sk: Včera

en: Upload
sk: Nahrať súbor

en: Answers
sk: Odpovede

en: Comments
sk: Komentáre

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Password Protected
sk: Chránené heslom

en: Invalid file type
sk: Neplatný typ súboru

en: Average
sk: Priemerne

en: Free
sk: Zadarmo

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Name
sk: Meno

en: Address
sk: Adresa

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Email Address
sk: E-mailová adresa

en: Small
sk: Malý

en: Medium
sk: Stredný

en: Large
sk: Veľký

en: Password
sk: Heslo

en: Random
sk: Náhodne

en: Title
sk: Nadpis

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: City
sk: Mesto

en: Country
sk: Krajina

en: Address 1
sk: Adresa 1

en: Address 2
sk: Adresa 2

en: N/A
sk: Neznáme

en: Image
sk: Obrázok

en: Fixed
sk: Opravené

en: Results
sk: Výsledky

en: A valid URL was not provided.
sk: Nebola zadaná platná URL adresa.

en: User has blocked requests through HTTP.
sk: Užívateľ má zablokované požiadavky cez HTTP.

en: Too many redirects.
sk: Príliš veľa presmerovaní.

en: Malformed URL: %s
sk: Nesprávny tvar URL: %s

en: View all posts filed under %s
sk: Zobraz všetky články v&nbsp;rubrike %s

en: Feed for all posts filed under %s
sk: Vložiť všetky články pod %s

note: translators: min=minute
en: %s min | %s mins
sk[0]: %s minútu
sk[1]: %s minúty
sk[2]: %s minút

en: %s hour | %s hours
sk[0]: %s hodinu
sk[1]: %s hodiny
sk[2]: %s hodín

en: %s day | %s days
sk[0]: %s deň
sk[1]: %s dni
sk[2]: %s dní

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
sk: Zadaná e-mailová adresa sa nezdá byť platnou. Zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: WordPress adresa ktorú ste zadali, nevyzerá ako platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
sk: Adresa stránky ktorú ste zadali nevyzerá byť platná URL adresa. Prosím zadajte platnú URL adresu.

note: translators: used between list items, there is a space after the and
en: , and
sk: , a

note: translators: used between only two list items, there is a space after the and
en:  and
sk: a

note: translators: weekday
en: Sunday
sk: Nedeľa

note: translators: weekday
en: Monday
sk: Pondelok

note: translators: weekday
en: Tuesday
sk: Utorok

note: translators: weekday
en: Wednesday
sk: Streda

note: translators: weekday
en: Thursday
sk: Štvrtok

note: translators: weekday
en: Friday
sk: Piatok

note: translators: weekday
en: Saturday
sk: Sobota

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: S_Sunday_initial
sk: N

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: M_Monday_initial
sk: P

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: T_Tuesday_initial
sk: U

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: W_Wednesday_initial
sk: S

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: T_Thursday_initial
sk: Š

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: F_Friday_initial
sk: P

note: translators: one-letter abbreviation of the weekday
en: S_Saturday_initial
sk: S

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Sun
sk: Ne

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Mon
sk: Po

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Tue
sk: Ut

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Wed
sk: St

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Thu
sk: Št

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Fri
sk: Pi

note: translators: three-letter abbreviation of the weekday
en: Sat
sk: So

note: translators: month name
en: January
sk: Január

note: translators: month name
en: February
sk: Február

note: translators: month name
en: March
sk: Marec

note: translators: month name
en: April
sk: Apríl

note: translators: month name
en: May
sk: Máj

note: translators: month name
en: June
sk: Jún

note: translators: month name
en: July
sk: Júl

note: translators: month name
en: October
sk: Október

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Jan_January_abbreviation
sk: Jan

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Feb_February_abbreviation
sk: Feb

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Mar_March_abbreviation
sk: Mar

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Apr_April_abbreviation
sk: Apr

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: May_May_abbreviation
sk: Máj

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Jun_June_abbreviation
sk: Jún

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Jul_July_abbreviation
sk: Júl

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Aug_August_abbreviation
sk: Aug

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Sep_September_abbreviation
sk: Sep

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Oct_October_abbreviation
sk: Okt

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Nov_November_abbreviation
sk: Nov

note: translators: three-letter abbreviation of the month
en: Dec_December_abbreviation
sk: Dec

note: translators: $dec_point argument for http://php.net/number_format, default is .
en: number_format_decimal_point
sk: ,

en: Start Date
sk: Počiatočný dátum

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Type
sk: Typ

en: Value
sk: Hodnota

en: Size
sk: Veľkosti

en: Total
sk: Celkom

en: Status
sk: Stav

en: Username
sk: Užívateľské meno

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: Change
sk: Zmeniť

en: New Password
sk: Nové heslo

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Time Zone
sk: Časová zóna

en: Language
sk: Jazyk

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: My Account
sk: Môj Účet

en: View
sk: Zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Delete
sk: Zmazať

en: Preview
sk: Náhľad

en: Role
sk: Rola

en: Polls
sk: Hlasovania

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Sign Up
sk: Registrácia

en: Edit My Profile
sk: Upraviť môj profil

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Leave a Comment
sk: Pridaj komentár

en: Your Comment
sk: Váš komentár

en: Submit Comment
sk: Odoslať komentár

en: English
sk: Angličtina

en: Search
sk: Hľadať

en: Show:
sk: Zobraziť:

en: Sort by:
sk: Zoradiť podľa:

en: General
sk: Všeobecné

en: Note:
sk: Poznámka:

en: Support
sk: Podpora

en: Print
sk: Tlačiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings saved
sk: Nastavenia uložené

en: Media
sk: Multimédiá

en: Randomize answer order
sk: Náhodné poradie odpovedí

en: Music
sk: Hudba

en: Custom
sk: Vlastné

en: Default
sk: Základný

en: Hide all results
sk: Skryť všetky výsledky

en: Position
sk: Pozícia

en: Never
sk: Nikdy

en: No comments
sk: Bez komentárov

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Links
sk: Odkazy

en: Background
sk: Pozadie

en: Border
sk: Orámovanie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Bold
sk: Tučné

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Underline
sk: Podčiarkuté

en: Align
sk: Zarovnanie

en: Image URL
sk: URL obrázka

en: Top
sk: Hore

en: Right
sk: Vpravo

en: Bottom
sk: Dole

en: Left
sk: Vľavo

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Done
sk: Hotovo

en: Overall
sk: Celkovo

en: Enable
sk: Povoliť

en: Answer
sk: Odpoveď

en: Tags
sk: Značky

en: Language:
sk: Jazyk:

en: All
sk: Všetko

en: Color
sk: Farba

en: Yellow
sk: Žltá

en: Red
sk: Červená

en: Blue
sk: Modrá

en: Green
sk: Zelená

en: All Time
sk: Po celý čas

en: Average Rating
sk: Priemerné hodnotenie

en: Register
sk: Registrácia

en: Information
sk: Informácia

en: Password Reset
sk: Vynulovanie hesla

en: Logout
sk: Odhlásenie

en: This email address is already registered.
sk: Táto emailová adresa je už zaregistrovaná.

en: Subscriptions
sk: Odoberanie

en: Email:
sk: E-mail:

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Closed
sk: Zatvorené

en: Open
sk: Otvoriť

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Your Dashboard
sk: Vaša Nástenka

en: Actions
sk: Akcie

en: Trash
sk: Kôš

en: Rename
sk: Premenuj

en: Save
sk: Uložiť

en: Search Results for '%s'
sk: Výsledky vyhľadávania pre '%s'

en: Congratulations!
sk: Gratulujeme!

en: Library
sk: Knižnica

en: Insert
sk: Vložiť

en: Go
sk: Prejsť

en: Remember me
sk: Pamätaj si ma

en: Filter
sk: Filtrovať

en: Options
sk: Možnosti

en: Warning:
sk: Varovanie:

en: Text Color
sk: Farba textu

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Optional
sk: Voliteľné

en: Dismiss
sk: Zrušiť

en: Step 1
sk: Krok 1

en: Step 2
sk: Krok 2

en: Step 3
sk: Krok 3

en: Approve
sk: Schváliť

en: Add
sk: Pridať

en: Deleted
sk: Zmazané

en: Valid
sk: Platný

en: Widgets
sk: Widgety

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Users
sk: Užívatelia

en: Help
sk: Nápoveda

en: Features
sk: Funkcie

en: Label
sk: Označenie

en: Terms of Service
sk: Podmienky poskytovania služby

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Vyberte -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Are you sure you want to delete this user?
sk: Ste si istý, že chcete vymazať tohto používateľa?

en: Deactivate
sk: Vypnúť

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Configure
sk: Nastaviť

en: No suggestions
sk: Žiadne návrhy

en: Ignore all
sk: Ignorovať všetko

en: None
sk: Žiadne

en: RSS Links
sk: RSS odkazy

en: Title:
sk: Nadpis:

en: Posts
sk: Články

en: Orange
sk: Oranžová

en: Purple
sk: Fialová

en: Pink
sk: Ružová

en: Silver
sk: Strieborná

en: Save Changes
sk: Uložiť zmeny

en: Site Stats
sk: Štatistiky stránky

en: day
sk: deň

en: week
sk: týždeň

en: month
sk: mesiac

en: the past day
sk: minulý deň

en: the past week
sk: minulý týždeň

en: the past month
sk: Minulý mesiac

en: the past quarter
sk: minulý trištvrťrok

en: the past year
sk: minulý rok

en: Chart stats by
sk: Tabuľkové štatistiky od

en: Show top posts over
sk: Zobraziť najlepšie články navrchu.

en: Show top search terms over
sk: Zobraziť hore najčastejšie vyhľadávané spojenia

en: Top Posts
sk: Najlepšie články

en: Top Searches
sk: Najčastejšie vyhľadávané

en: View All
sk: Ukázať všetko
